Last minute

Kanárské ostrovy jsou souostrovím v Atlantiku, pod které spadá i překrásný ostrov Gran Canaria. Střídavě se na Gran Canaria nachází hlavní město Kanárských ostrovů - Las Palmas de Gran Canaria. Druhým hlavním městem je Santa Cruz de Tenerife. Stejně jako celé Kanárské ostrovy last minute, i Gran Canaria jsou pověstné nádherou své přírody. Ať už rádi lenošíte na pláži, nebo máte rádi túry neobydlenou krajinou, na Gran Canaria si přijdete na své. Díky souhře různých faktorů se jedná o skvělé místo pro rodinnou last minute dovolenou.

Nudit se tu nebude maminka, tatínek, děti ani prarodiče! Nechte potomky dělat bábovičky na unikátních plážích, které tvoří černý písek, a užívejte si s manželkou romantický západ slunce. Kde jinde, než právě na Gran Canaria, kde je vše tak zázračně krásné! Abyste měli jistotu, že vše dopadne na výbornou, nakupujte na zájezdy. Zaručujeme skvělou cenu a vysokou kvalitu!

Gran Canaria a Pico de las Nieves

Až vás omrzí lenošení u pláže, vydejte se na Pico de las Nieves. Jde o největší vrchol Gran Canaria, čnící do výšky 1949 metrů nad mořem. Vede sem adfaltová cesta a výhled je nezapomenutelný. Vybírejte a nechte se zlákat!

Zkuste si vychutnat i další Kanárské ostrovy:

Aktuální kurz měny

EUREUR = 24.5 CZK

USDUSD = 21.74 CZK

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist